Growth Suite & Shopify Pazarlama Uygulaması

Growth Suite & Shopify Pazarlama Uygulaması

Bu uygulama ile mağazanızda 7 gün 24 saat çalışan bir satış danışmanınız olur.

Growth Suite Nedir?

Growth Suite ile müşterilerinizi fiziksel mağazalardaki satış danışmanları gibi yardımcı olmanızı sağlar. Müşterilerinizi kişisel olarak karşılarsınız, sadece onlara özel indirim teklifleri sunar, ürün bulma quizi, arkadaş davet modülü, canlı destek ve yardım merkezi gibi özelliklerle satın alma yolculuklarında her durakta yanlarında olursunuz.

Faydalar

Yeni Müşterilerinizi Karşılayın

Growth Suite ile mağazanıza ilk defa gelen ziyaretçilerinizi fiziksel mağazanıza gelmişler gibi karşılayın ve daha fazla email toplayın. Aynı zamanda yeni gelen ziyaretçilerinize özel bir indirim teklifi yapın.

Faydalar

Ürün Bulma Quizi

AI ile ziyaretçilerinizin mağazanızdaki en etkili ürünü kolayca bulmalarını sağlayacak eğlenceli testler hazırlayın. Kullanıcılardan email toplayın ve ziyaretçilerinizin tercihlerinin neler olduğunu raporlarla öğrenin.

Faydalar

Müşterilerinizden Yeni Müşteri Kazanın

Growth Suite Reward modülü ile müşterilerinizin mağazanıza yeni müşteriler getirmesini sağlayın. Hem müşterilerinize hem de müşterilerinizin arkadaşlarına özel hediyeler verin.

Faydalar

Canlı Destek

Canlı sohbet ve destek merkezi ile müşterilerinize destek sağlayın. Müşterilerinizin sorularını kolayca yanıtlayın.

Faydalar

Çapraz Satış Önerileri Yapın

AI ile müşterileriniz için en doğru anda satış çapraz teklifleri yapın. Çapraz satış teklifleri sadece iki ürün birlikte alındığında geçerlidir ve indirim sadece ikinci üründe uygulanır. Ortalama sepet tutarını kazancınızla birlikte artırın.

Growth Suite & Shopify Pazarlama Uygulaması​

Uygulamayı 14 gün ücretsiz deneyin!