Helorobo Shopify Entegrasyonu

HeloRobo Shopify Entegrasyonu

Bu uygulama ile tüm mesajlarını tek panelden yönetip, pazarlama ve satış yapabilirsin.

Helorobo Nedir?

Helorobo ile WhatsApp, Instagram ve Facebook'a gelen tüm mesajlarını tek bir panelden yönetebilirsin. Resmi Meta partnerliği ve Shopify entegrasyonu sayesinde mesajlaşma uygulamalarından pazarlama ve satış yapabilirsin.

Faydalar

Unified Inbox

Tüm bu kanallardan gelen mesajları yönetmek çok zor olabiliyor. Helorobo'nun unified inbox özelliği sayesinde hepsini tek bir panelden yönetebilirsin.

Faydalar

Hızlı ve Otomatik Mesajlar

Gün içerisinde müşterilerinden çok fazla mesaj geldiğini tahmin edebiliyoruz. Hızlı ve otomatik cevaplar ile mesajlarını çok daha kolay cevaplayabilirsin.

Faydalar

WhatsApp Pazarlama

WhatsApp mesajlarının açılma oranı %95. WhatsApp Business API ile kişiselleştirilebilir toplu mesajlar atabilisin. WhatsApp pazarlama ile daha etkili pazarlama yapabilirsin.

Faydalar

Sohbet İçi Ticaret

Shopify entegrasyonu sayesinde tüm ürünlerini mağazan ile senkronize bir şekilde HeloRobo panelinde görüntüleyebilir, paylaşabilir, hatta satış yapabilirsin.

Faydalar

Otomatik Yorum Cevaplama

Sosyal medya yorumlarını otomatik olarak DM'den cevaplayabilirsin. Bu sayede müşterilerin ile hemen iletişim kurup yorumları satışa dönüştürebilirsin.

HeloRobo Shopify App

Uygulamayı 14 gün ücretsiz deneyin! Ardından kampanyalı fiyatlarla kullanmak için bizimle iletişime geçin!