Shopify Nedir

Shopify Nedir?

En çok kullanılan e-ticaret altyapısı ile tanışın

En Öncü Teknoloji
E-Ticaret Dünya Lideri

Shopify, tüm dünyada e-ticaret alanında kullanılan en gelişmiş platformdur. Bunun sebebi, global eticarete hakim olmasının yanı sıra kendi içerisinde barındırdığı uygulama ekosistemine verdiği destek ve teknik imkanlardır.

2006

Kuruluş Tarihi

1.7 Milyon

Aktif Mağaza

444 Milyar

Toplam Satış (USD)

175

Kullanılan Ülke

ALTYAPI

Pazaryeri değil
Online Mağaza

Shopify bir pazar yeri değil, sizin kendi online mağazanızı açmanız ve kendi websitenizi yönetmeniz için tasarlanan bir e-ticaret altyapısıdır. Burada açtığınız mağazanın kendine ait bir alan adı olmakta ve satış pazarlama gibi faaliyetleri sizin tarafınızdan kontrol edilmektedir.

Nasıl çalışıyor

Tüm Özellikler Elinizin Altında

Bir e-ticaret mağazası yönetmek için ihtiyacınız olan tüm özelliklere aynı panelden erişilir. Pazarlama, Reklam, Satış, Müşteriler gibi en çok kullanılan menüler en yalın haliyle kolay kullanılabilirlik sunuyor.

Yetenekler

Hızlı Altyapı

Shopify kullanan mağazalar hızlı açılır. Sunucu kaynaklı kesintiler yaşanmaz ve anlık kullanıcı sayısındaki artışlar siteyi yavaşlatmaz.

Hosting ve SSL

Shopify'da hosting ve SSL ücretsizdir. Siteniz dünyanın en güvenli sunucularında barınır ve en güncel SSL sertifikaları kullanılır.

Domain

Shopify mağazanızda kendi domain adresinizi kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu domain hizmetini Shopify aracılığı ile admin panelinden satın alabilirsiniz.

Sınırsız Kullanım

Mağazanıza dilediğiniz kadar ürün yükleyebilir, müşteri kaydedebilir ve sayfa oluşturabilirsiniz.

Analiz ve Raporlar

Shopify içerdiğini özel analiz aracı ile mağazanızdaki tüm verileri size en sadeleştirilmiş şekilde sunar. Dilerseniz ek olarak Google Analytics kurmanıza izin verir.

Kişiselleştirme

Mağazanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Neredeyse sınırsız olan bu düzenlemeyi admin panelinizden yapabilir ve bir çok tema özelliği sayesinde kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan kendiniz gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital Pazarlama

Ürünlerinizi pazarlamak için gerekli bir çok araç Shopify mağazanızında entegre olarak gelmektedir. Email, SMS, Sepet Hatırlatma, Hediye Kartları gibi bir çok özelliği ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Reklam Seçenekleri

Google ve Sosyal Medya reklamları için özel hazırlanmış uygulamalar ile hiç zorluk çekmeden otomatik olarak reklamlar verebilir ve bu reklamların ölçümlemelerini Shopify panelinizden görebilirsiniz.

Entegrasyon

Shopify mağazanız ile Kargo, E-Fatura ve ERP entegrasyonu yapabilirsiniz. Dünya'nın en gelişmiş API kaynağını sağlayan Shopify Rest ya da GraphQl API'leri ile tüm verilerinizi dilediğiniz gibi senkronize edebilirsiniz.

SHOPIFY Kullanan Mağazalar

Shopify mağazanızı birlikte kuralım