Shopify Plus

Shopify Plus Paketi

Shopify'ın en üstün özelliklerinin olduğu Plus paketi ile sınırları ortadan kaldırın!

10 Adet Alt Mağaza

Plus paketi size alt mağaza açma imkanı tanır. Açılacak her mağaza için normalde aylık ücret ödenmesi gerekirken plus pakette alt mağazalar için ücret bulunmamaktadır.

Toptan Satış Modülü

Shopify B2C ticaret modeli için tasarlanmış bir altyapıdır. Ancak Shopify Plus sayesinde B2B satışları için gelen modül ile bayi kanallarının alışveriş yapabilmesi için önemli kolaylıklar sağlamaktadır.

Özel Ödeme Sayfası

Shopify mağazaları ödeme sayfasını özelleştirme konusunda çok ufak yetkinliklere sahipken, Plus paket sayesinde ödeme sayfası tamamen özelleştirilebilmektedir.

Özel Komisyon Oranı

Shopify Plus pakette komisyon yoktur. Ancak bu durum sadece Shopify Payments özelliğinin geçerli olduğu ülkelerde uygulanmaktadır. Türkiye'de ise bu oran %0.15 olarak uygulanmaktadır.

Gelişmiş Teknik İmkanlar

Daha yüksek API limiti ve Spam Bot koruma özelliği ile daha yüksek teknik imkanlar sağlanmaktadır. API limitinin diğer paketlerden 2 kat fazladır. Hızlı kampanyalar için bot engelleme özelliği ile gerçek müşterilerizin alışverişini tamamlamasına imkan verebilirsiniz.

Birleşik Mağaza Raporları

Shopify Plus pakette açtığınız tüm mağazaların satış, pazarlama gibi tüm analizlerini aynı sayfada görmenizi sağlayan dashboard ile tüm mağazaların yönetim süreci kolaylaşmaktadır.

Kullanıcı Sayısı & Depo

Shopify Plus mağazalarında admin panelini kullanan mağaza personelleri için kullanıcı sınırı bulunmamaktadır. Bunun yanında her mağaza 20 adete kadar depo açabilmekte ve ürünlerini aktarabilmektedir.

Özel Hesap Asistanı

Plus pakete özel Shopify hesap asistanı size yardımcı olmak için atanmaktadır. 7/24 destek alabileceğiniz asistan sayesinde herhangi bir problemde hızlı ve öncelikli işlem imkanları bulunmaktadır.

Shopify Plus ile ilgili mağaza talepleriniz için bize ulaşın